Центр для онкохворих дiтей "Дача"

Лікування онкозахворювання у дітей може тривати місяцями, і на цей період родина має знайти помешкання, адже дитині постійно потрібен догляд. Винайняти готель на декілька місяців чи квартиру для більшості – неможлива розкіш.

Адресна допомога

"Запорука" адресно допомагає дітям-пацієнтам Націона­льного інститут раку, Клініки нейрохірургії дитячого віку, онкогематологічного відділення Західноукраїнсього спеціалізованого дитячого медичного центру. Наші представники, які майже щодня бувають у відділеннях, ретельно перевіряють прохання про допомогу, консультуються з лікуючими лікарями пацієнтів і визначають актуальність прохання.

Психологiчна допомога

ВБФ «Запорука» започаткувала і уже більше 6 років повністю фінансує психологічну службу у Національному інституті раку та у Клініці нейрохірургії дитячого віку. З 2014 року психолог фонду розпочав працювати у Західноукраїнському спеціа­лі­зованому дитячому медичному центрі у Львові.

Фiзична реабiлiтацiя

Важко переоцінити необхідність фізіотерапевтичної реабілітації пацієнтів, які перенесли хірургічне втручання з метою видалення злоякісних пухлин. Якщо пацієнт не працює з фізіотерапевтом, декілька тижнів або місяців без фізичної активності призводять до значного погіршення стану м’язів та зв’язок; через порушення кровообігу виникають «тугоподвижность» суглобів (ендопротез) та набряки.

Навчання та дозвiлля дiтей

Дуже важливо під час лікування продовжувати навчання. Безперервний навчальний процес підвищує самооцінку дитини та дозволяє уникнути почуття власної неповноцін­ності у порівнянні зі здоровими однолітками.

Пiдтримка медичного персоналу

Запорука підтримує фінансово та надає психологічну підтримку медсестрам дитячого відділення Національного інституту раку.

Медичне устаткування

Дитяча онкологія і нейрохірургія – одні з самих високотех­нологічних галузей медицини. У світі постійно з’являються нові методи лікування. Часто вони вимагають використання новітніх технологій. На жаль, не завжди держава забезпечує медичні установи сучасним обладнанням.

Лiки та медичнi витратнi матерiали

Щороку більше 1 тисячі дітей в Україні діагностують онкологічні захворювання. Офіційно в нашій державі зареєстровано понад 5 тисяч дітей з онкологічними захворюваннями. За світовою практикою більше 70% дітей з таким діагнозом виліковуються. В Україні статистика смертності, на жаль, вища і не в останню чергу через недоступність ліків і несвоєчасне лікування.

Покращення санiтарного стану вiддiлень

Під час лікування онкологічного захворювання та у післяопераційний період у дітей дуже послаблений організм від сильних антибіотиків чи хіміопрепаратів, тому навіть найменша інфекція може стати «вбивцею» і всі старання лікарів врятувати дитячий організм від основного захворювання зійдуть на нуль. Тріщинка на стіні, цвіль, стара підлога можуть бути абсолютно безпечні для нас з вами, але смертельні для наших підопічних.

Інформацiйна кампанiя для лiкарiв первинноi ланки

Рак виліковний, якщо вчасно виявлений!

За даними Міністерства охорони здоров’я України, за рівнем захворювання злоякісними новоутворюваннями серед дітей, Україна посідає одне з останніх рангових місць у світі, але рівень смертності перевищує світові показники.

Інформацiйний центр

Навесні 2010 року "Запорука" відкрила у Львові Iнформаційний центр з питань міграції. Щоденно спеціалісти Центру надають безкоштовну юридичну підтримку трудовим мігрантам та їх рідним. За три роки разом з італійськими партнерами ми допомогли оформити пенсії за час роботи в Італії понад 40 українським мігрантам на загальну суму понад 70 тис. євро.

Розвиток благодiйностi в Украiнi

Мабуть немає суспільства, де б не існувало матеріальної нерівності між громадянами. Благодійність завжди була одним із засобів покращення матеріального стану та надання моральної підтримки незахищеним верствам населення країни.