Звітуємо за 2017 рік: ми допомогли на 13 383 494,00 грн!
Дата створення: 26.02.18

З гордістю ділимося з вами результатами роботи фонду «Запорука» у минулому році.

І це не просто цифри – це сотні врятованих життів, це підтримка, яку так потребують наші підопічні та їх рідні в такий складний для них період життя.

Обсяг нашої допомоги у 2017 році склав 13 383 494,00 грн. 

 

154 дитини отримали індивідуальну допомогу на суму 7 478 695,33 грн.

96 дітей отримали індивідуальну допомогу медикаментами та медичними витратними матеріалами на суму 4 222 428,95 грн.

На лікування за кордоном «Запорука» зібрала кошти для 4 дітей. 26 тисяч євро отримала Настя Берестенко, аби продовжити реабілітацію після трансплантації; Кароліна Лащенко пройшла курс брахітерапії та операцію у французькій клініці Gustave Roussy, лікування коштувало 27 573 євро; Ліля Щербак розпочала курс MIBG-терапії вартістю 7 598 євро; Жені Зечу ми оплатили частину MIBG-терапії та аутотрансплантації (22 980 євро) у італійській клініці у Бергамо.

38 пацієнтів у Києві та Львові отримали ліки «Космеген» на суму 450 тисяч гривень. Це протипухлинний препарат, який не зареєстрований в Україні, відповідно, його не закуповує держава і не продають у аптеках. «Запорука» ввозить ці ліки легально, отримуючи одноразовий дозвіл від МОЗ. 

16 дітей пройшли обстеження MIBG у Італії, яке не проводять в Україні через відсутність необхідного ізотопу йоду. Вартість обстеження для однієї дитини становить 522 євро. Усі діти були забезпечені квитками, дякуючи програмі корпоративної соціальної відповідальності компанії МАУ «Під крилом».

 

У Центрі «Дача» проживали 71 дитина, більшість з них були разом з обома батьками. Ще 38 родичів мали можливість безкоштовно жити у Центрі у час, коли дитина була у лікарні.

 

Придбано обладнання для інтенсивної терапії: монітори вітальних функцій, аспіратори, тонометри та інше на суму 243 103,41 грн.

 

Відремонтовано реанімаційне відділення у дитячому відділенні Інституту нейрохірургії та 8 палат у гематологічному відділенні львівської дитячої лікарні. Витрати склали 713 998,15 грн.

 

Протягом року ми підтримували відділення, у яких працюємо, медичними витратними матеріалами, які не забезпечує держава. Витрати склали 127 720,68 грн.

 

Команда наших психологів надала 289 консультацій дітям та 323 консультації їх рідним. Була видана книга для підлітків «Коли ти хворієш» за авторством керівника нашої психологічної служби Наталі Заболотної.

 

Наші фізіотерапевти протягом року допомогли 35 дітям-пацієнтам Інституту раку пройти реабілітацію після операційних втручань, провівши з ними 830 занять.

 

69 дітей, які перемогли рак, взяло участь у весняному та літньому Таборі Переможців. Одна родина відвідала захід для дітей-переможців у Туреччині, а ще 4 дітей пройшли реабілітацію у Німеччині.

 

У першому півріччі «Запорука» надала фінансову підтримку медсестрам дитячого відділення Інституту раку на суму 99 980,00 грн. На жаль, ми не знайшли фінансування для продовження проекту, але працюємо над цим.

   159 педіатрів взяли участь у лекціях та семінарах на тему вчасної діагностики онкозахворювань      у дітей.

Інформаційний центр з питань міграції допоміг 151 колишньому трудовому мігранту отримати пенсії, зароблені в Італії, на суму 291 856 євро.

 

У грудні 15 наших підопічних з усієї України, які перемогли рак, взяли участь у зйомці Дмитра Перетрутова, одного з найвідоміших фотографів України, який працював із Венсаном Каселем, Пако Рабанном і багатьма українськими зірками.

Розпочата співпраця з архітектурною компанією АІММ, яка безкоштовно розробляє проект будівництва нового Центру «Дача» для 15 родин.

Цього року разом з нашим партнером, міжнародною благодійною фундацією Soleterre, ми розробили та впровадили систему моніторингу та оцінювання нашої діяльності. 

Разом з Олександрою Баклановою ми розробили стратегію розвитку фонду на найближчі п’ять років.  А PR-агенція Gress&Todorchuk розробила комунікаційну стратегію фонду та допомагає нам її втілювати.

У планах «Запоруки» ставати тільки кращими та розпочати будівництво власного приміщення для Центру «Дача», яке зможе прийняти усіх, кому потрібна допомога. 

Дякуємо всім, хто допомагає нам допомагати! smiley