Змучена, але щаслива!
Дата створення: 11.07.17
Наша Вікуся Соловйова – з ендопротезом! Тепер можна впевнено сказати – дівчинка, заради якої десятки людей бігли марафон, на біду якої відгукнулися тисячі людей, дізнавшись про неї з теленовин, якій ми разом зібрали понад 1 мільйон гривень – зможе ходити на своїх двох!

Віка Соловйова, якій нещодавно встановили ендопротез, у 11 років наново вчиться ходити. Нагадаємо, що дівчинка перехворіла на остесаркому (рак кістки), перенесла кілька операцій, в тому числі з видалення ураженої частини кістки. Її замінили на спеціальну пластину, яка з часом зносилася. Одна ніжка стала коротша, за іншу на цілих 10 сантиметрів. Віка потребувала негайної заміни, інакше хвору ніжку мали б ампутувати.

Нам вдалося практично неможливе – вчасно зібрати понад 1 мільйон гривень: значна сума надійшла після сюжету на ТСН, плюс збір на Українська Біржа Благодійності, кошти від команд марафону "Біжу, щоб Віка ходила", підтримка Фонд родини Нечитайло, а також завдяки нашій постійній помічниці, яка внесла 150 тисяч гривень! Ми вдячні всім-всім. Тепер Віка зможе не просто ходити та бігати, навіть танцювати!