Женя Зечу. Терміновий збір!
Дата створення: 08.11.17
4 річний Женя, має останній шанс на життя. Пухлина завмерла в капсулі і це унікалний шанс позбутися її та видалити MIBG ізотопами. Таке лікування недоступне в Україні. Фонд просить усіх своїх друзів про мобілізацію!

Женю Зечу виписали додому.

Більше року він провів у стінах дитячого онкологічного відділення Національного інституту раку. Так і не навчився говорити, зате із закритими очима може показати там ігрову, всі свої палати, операційну та маніпуляційний кабінет.

Жені – 4 роки. Його вбиває нейробластома – один з найпідступніших видів раку. Малий переніс операцію з видалення пухлини, дві (!) трансплантації кісткового мозку, опромінення та десятки блоків хіміотерапії. Більше українській медицині запропонувати Жені нічого. На цьому етапі хвороби протоколів лікування немає…

Кілька разів ви допомагали Жені з’їздити до Італії. На MIBG-обстеження. Двічі воно підтверджувало – є живі залишки пухлини. Знаходиться вона в такому місці, що видалити її повністю неможливо. Однак після всього лікуванні пухлина покрилася капсулою і завмерла – це найкращий момент для видалення її MIBG- променями. Це так звана MIBG-терапія – сучасний метод ядерної медицини - лікування ізотопами. В Україні – неможливий.

Італійські лікарі бачать вихід - застосувати таку терапію, а відразу після зробити ще одну аутотрансплантацію кісткового мозку власними клітинами. Це дасть Жені останній шанс. Комплекс коштує – 60 тисяч євро.

Старший братик Жені має ваду слуху. І батьки тільки лише нещодавно змогли назбирати йому на кохлеарний імплант. Він потребує коштовної реабілітації. Як знов удар – під загрозою життя Жені. Живуть, розриваючись між турботою про обидвох хворих синочків. Тато працює водієм маршрутки та хапається за будь-який підробіток.

Без нас їм не впоратися, а Жені не отримати цей останній шанс. Прохаємо, подаруйте надію, підтримайте проект збору Жені на Українській біржі благодійності або онлайн через наш сайт, з поміткою "для Жені".

Допомогти з-за кордону можна через міжнародну благодійну платформу Global Giving де розміщено проект допомоги Жені

Фото Катерини Філіпчук, яка колись була нашою підопічною, а зараз лише приїжджає в гості на чай.;)