Завершився IV Табір переможців
Дата створення: 06.04.17
З 25 березня по 2 квітня 2017 року пройшов табір для дітей, які перехворіли на рак. Його учасниками стали 34 дитини.

Цього разу Табір був присвячений професійній орієнтації. Разом із кураторами та вчителями діти змогли поринути у світ професій майбутнього не лише на лекціях, а й на власному досвіді  у компаніях, які люб’язно погодились прийняти учасників Табору та поспілкуватись із ними на вказану тему:  АЯКС, мікроклональна лабораторія Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка, VJ REIGN, Райффайзен Банк Аваль.

Завдяки ТОВ "Активна країна", діти мали можливість творчого та активного відпочинку. Вони чудово провели майже цілий день на монорейці та канатних маршрутах із перешкодами.

Анімаційна студія "РІДНІ" кожного дня працювала разом із дітьми над створенням мультиків, сюжет яких підсумовував день у Таборі.

Смачними наші дні робили мережа пекарень "Чудо-пекар", ТМ "Данон", компанія IDS Group, ресторан "Мафія".

Кінотеатр "Мультиплекс" запросив учасників Табору на перегляд мультфільму.

До вашого перегляду маємо цілий документальний фільм про Табір, а також купу світлин за посиланням

Особливим досягненням Табору вважаємо те, що один із хлопчиків, який був у важкій депресії, захотів приїхати до нас ще раз. Також двоє "переможців" були відібрані на оплачуване стажування у таборах Дитячих наукових студій Малої академії наук із подальшою участю у наступному Таборі уже в ролі кураторів.