Запорука ввійшла до когорти найпотужніших фондів України!
Дата створення: 17.10.17
Фонд «Запорука» серед фондів, витрати на благодійну діяльність яких складають понад 10 мільйонів гривень!

Не довіряйте неперевіреним фондам!

Цю фразу можна почути в київському метро, на радіо та телебаченні. Але ж як розібратися, які фонди перевірені, які – ні? Які чесно та прозоро ведуть діяльність, бездоганно звітують та не крадуть ваші гроші, витрачаючи їх на інші цілі?

Розібратися допомагає Український форум благодійників – перша незалежна професійна асоціація. Щороку форум проводить Національний рейтинг благодійників. Рейтинг формується на аналізі фінансових показників — річних витрат благодійних фондів та організацій, які задекларовані у річних податкових звітах та добровільно надані організаціями організаторам рейтингу. А на основі рейтингу формується Карта Благодійності, яка щорічно оновлюється.

Фонд «Запорука» завжди бере участь в Національному рейтингу. І цього року ми – серед фондів, витрати на благодійну діяльність яких складають понад 10 мільйонів гривень! Понад 10 мільйонів, за які прозвітовано в податковій! Чим ми надзвичайно пишаємося.

Реальні цифри з податкових звітів, а не намальовані на сайтах: скільки збирають, скільки витрачають фонди, можна побачити на сторінці Українського форуму благодійників 

Запитуйте та перевіряйте, куди йдуть ваші гроші та не годуйте шахраїв!