"Запорука" стала партнером у проекті STRONGLAB
Дата створення: 16.05.17
Благодійний фонд "Запорука" став партнером у міжнародному проекті "Назустріч посиленню співпраці транснаціональної інспекції праці (STRONGLAB)". Проект виконується у партнерстві з неурядовими організаціями з країн Вишеградської четвірки: Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини.

Проект присвячений вивченню трудової міграції з України та інших європейських країн до країн Вишеградської четвірки. Автори вважають, що трудова мобільність стає щораз більше транснаціональною, однак організації покликані її регулювати (інспекції праці, НУО, профспілки) зазвичай працюють на національному рівні. Тому порушення і потреби у транснаціональних справах часто залишаються без уваги.

Виконавці у всіх партнерських країнах  проаналізують типові моделі трудової міграції і порушення трудових прав іммігрантів до країн Вишеградської четвірки. Основний фокус зроблять на Україні як країні походження.

На національних рівнях інспекції праці, НУО та інших осіб та організації, котрі надають підтримку працівникам-мігрантам заохотять до співпраці і пошуку спільних рішень.

Щоб віднайти прийнятні рішення, інституціоналізувати співпрацю і забезпечити регулярний обмін між інспекціями праці та іншими важливими дійовими особами, на міжнародному рівні проект створить майданчик для обміну досвідом щодо кращих практик та спільної діяльності.

Партнери проекту:

Fundacja "Nasz Wybór" (Польща)
Centrum pre výskum etnicity a kultúry (Словаччина)
AnBlokk Kultúra- és Társadalomtudományi (Угорщина)
Благодійна організація "Благодійний фонд "Запорука" (Україна)

Керуючий партнер проекту: Multicultural Center Prague (Чехія)

Проект фінансується Вишеградським фондом і Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди www.visegradfund.org, www.minbuza.nl.