"Запорука" придбала монітори вітальних функцій для діток Інституту нейрохірургії
Дата створення: 29.05.17
Монітори вітальних функцій – обладнання, яке слідкує за станом основних функцій організму дитини. Фонд зміг придбати їх для маленьких пацієнтів нейрохірургії.

У Відділі дитячої нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім. академіка А. П. Ромоданова НАМН України гостро стояла потреба у моніторах вітальних функцій. Такі апарати дають знати медичним працівникам, чи в нормі показники роботи серця, артеріального тиску, температура тіла дитини, робота дихальної системи і т.д. Серед старих моніторів працювали одиниці і будь-яка наступна поломка могла залишити відділення без життєваважливого інструментарію. Справа в тому, що таких моделей уже не випускають, і деталей для ремонту немає. 

Дякуючи Міжнародному жіночому клубу Києва (IWCK), а також внескам від Володимира Мудрого, Олександра Арефьєва  і колективу "КСФ", нам вдалося придбати три монітори вітальних функцій. Того ж дня їх доставили, встановили і підключили до пацієнтів. Тепер медики мають можливість більш якісно надавати допомогу хворим діткам.