З першого дня разом!
Дата створення: 24.10.17
Сьогодні виповнюється 15 років Soleterre Onlus - європейській гуманітарній організації, яка 13 років тому зібрала команду Запоруки і допомогла народитися нашому фонду

Сьогодні дуже важливий день для фонду Запорука. День, з якого все почалося. Коли з нічого з’явилися ми, як команда, а разом з нами всі, кому вдалося допомогти за весь час нашого існування. Сьогодні день народження – 15 років відзначає міжнародна гуманітарна організація Soleterre Onlus, наш незмінний та головний помічник.

Soleterre – це сотні тисяч проектів та місій в сфері охорони здоров’я, прав людини, освіти та міграції. Це сотні тисяч людей, чиє життя змінилося на краще, завдяки відповідальній благодійності в понад 20-х країнах світу!

У 2005 році засновники Soleterre приїхали в Україну – країну, яка пережила Чорнобиль, яка зовсім поряд територіально, але в якій статистика дитячого раку та смертей від нього далека від європейських статистик.

Пілотним проектом став Інститут раку. Відтоді завдяки Soleterre створена та працює професійна служба психологів, запущено проект фізичної реабілітації, відкритий перший в Україні дім для проживання онкохворих дітей "Дача", який вже прийняв понад 800 дітей.

Soleterre постійно допомагають з найургентнішими питаннями – це поставка ліків, які не можливо купити в Україні, придбання обладнання, покращення санітарного стану лікарень. Та зрештою найголовніше, саме завдяки Soleterre народилася наша «Запорука». На тій найпершій зустрічі перекладачем в італійських представників організації та адміністрації Інституту Раку була НАталія Оніпко, вона згодом і зважилася на керівництво фондом та стала його президентом.

В Soleterre ми вчилися та продовжуємо це робити - європейської благодійності – прозорої, підзвітної та ефективної. Сьогодні Soleterre фінансує найнепопулярнішу статтю витрат «Запоруки» - адміністративні витрати: заробітну плату, телефон, інтернет, канцелярію та інші платежі, без яких діяльність фонду була би неможливою. Ця підтримка допомагає нам розвиватися організаційно та змінювати сотні доль українських родин.

Дякуємо вам за надійне плече та за наших дітей! Зі святом і многая літа!