Як протягом лікування вберегти свої нерви, кошти та здоровий глузд?
Дата створення: 03.02.20
....щоб потім не шкодувати про втрачений час.

Час від часу соц. мережі накриває хвиля коментарів з фейковою інформацією про виникнення раку та методи лікування. Щоб захистити Вас від обману, ми вирішили спростувати найпопулярніші стереотипи, пов’язані з хворобою.

1. Рак, як і будь-які інші захворювання, НЕ виникає у дітей та дорослих через образи, сварки, шлюбну зраду батьків тощо. Ніхто не звинувачує мам і тат за те, що їхня дитина застудилася. Засуджувати родину через те, що один з її членів має онкозахворювання недоречно.

2. Рак не виникає через Ваші релігійні погляди. Недуг спричинений змінами генів, які контролюють клітини, їхній ріст та поділ. Дані процеси в організмі ніяк не залежать від Вашого особистого ставлення до Бога.

3. Онкозахворювання НЕ лікуються «цілющими» грибами, травами, веганською дієтою, голодуванням тощо. При альтернативному лікуванні ризик смерті підвищується у 2,5 – 5 разів.

4. Рак не виникає через «забруднену карму», «погану енергетику» чи психосоматику. Недуг з`являється виключно через мутацію генів, що не пов`язані з психоемоційним станом людини.

5. Не вірте незнайомцям (а в деяких випадках і близьким), які радять як «краще» лікуватися. Єдина людина, яка може призначати Вам/Вашій дитині належне лікування – досвідчений лікар-онколог. Він підбиратиме необхідну терапію, перевірену досвідом міжнародних фахівців.

У цифрову епоху інформація розповсюджується зі швидкістю світла. Проте, це зовсім не означає, що вся вона правдива. Чужа суб`єктивна думка може бути хибною і без перебільшень привести до летальних наслідків.

Ми відчуваємо як Вам важко у такий нелегкий період і розуміємо, що Ви ладні на все, аби близька людина ніколи не хворіла. Пріоритет у житті кожного – це здоров`я. Не жертвуйте ним заради експериментів.

Будьте обачними та мисліть критично.

Інтернет-гігієна, точно так само як і гігієна тіла, потребує щоденної уваги та піклування. Турбуйтеся про чистоту розуму та оберігайте найцінніше – життя.