Вони перемогли рак!
Дата створення: 15.08.17
Колишні маленькі пацієнти онколікарень з’їхалися з усієї України в 5-й Табір переможців, який вже третій рік поспіль організовує фонд "Запорука".

Переможці – це 36 юнаків віком від 10 до 21 року, які зібралися у Пущі-Водиці. В різний час вони лікувалися в онкогематологічних відділеннях, пройшовши через операції, курси хіміотерапії, опромінення, нудоту, місяці життя в лікарняній палаті, зрештою, одержали головну перемогу у житті – перемогу над смертельною недугою.

"Запорука" проводить такий табір вже третій рік поспіль. Два тижні разом, без батьків – змагання, конкурси, заняття, дискотеки, сходи та заходи сонця – такий собі цілий психологічний курс в ігровій формі. Усе організоване нашими досвідченими викладачами на чолі з координаторкою Лесею Кондратюк.  

Хтось приїжджає вже третій раз, хтось лише нещодавно одужав та приїхав вперше. Комусь 10 років, комусь 17. Хтось з Дніпра, хтось зі Львова. Це неважливо. Спільного багато. Вони разом вчаться жити в світі, де немає пігулок, лікарняних палат, діагнозів, де зовсім інші страхи, радості та нові мрії.

А, отже, тема для нової генерації має відповідати. Цьогоріч це – STEAM (S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics + A – art) – освіта XXI століття, бо тепер інновації, які змінюватимуть світ, потребують не тільки знань з науки і техніки, а з мистецтва і дизайну. Готуємо нове покоління!

Знання знаннями, але й про красу не забуваємо. У Таборі відбулася чудова фотосесія, що здавалося, ніби навколо наших дітей крутився цілий світ – їх вбирали, зачісували, фарбували, фотографували, знімали та брали інтерв’ю. Все як у справжніх зірок!

Таке перевтілення для багатьох було вперше – хоч вилікувалися давно, вони звикли до себе інших і ніколи не бачили себе такими гарними. Майстри чаклували над переможцями цілих 4 години! Дівчата постійно заглядали у дзеркало, а хлопці не зводили з них очей! Такі вони були красиві, що слів не дібрати. Надзвичайно дякуємо за цей подарунок волонтерам-стилістам та візажистам: Салону Voynova style, Славі Савицкій і Santa Smolina. За фотографії дякуємо фотосалону "ЦИФРА".

Світлини переможців, які можна побачити за посиланням, згодом прикрасять стіни Інституту раку та служитимуть мотивацією для тих, хто лікується зараз – перемога реальна, рак відступить, волосся відросте і стане ще блискучішим та міцнішим, після хвороби на згадку лишиться лише внутрішня сила та жага до життя. 

Дякуємо нашим парнерам Soleterre ONLUS та Малій академії наук, Володимиру Мудрому за фінансову підтримку, IDS Borjomi за водичку для табору, ресторану ресторану "Челентано" за смачні обіди.

Сюжети про наших переможців:

UA:Перший

5 канал

Канал 24

Espreso.tv

7 канал Одеса

Україна