Вітаємо наших волонтерів з професійним святом!
Дата створення: 05.12.18
Сьогодні ваш день та ваше свято! Ми дякуємо вам безмежно за найменший внесок, який є щоденним підтвердженням, що благодійність - це не завжди гроші, але завжди тепло та любов!

Ми вітаємо наших найкращих у світі волонтерів - школярів, студентів, співробітників різноманітних компаній та організацій, фотографів, журналістів, музикантів, художників, вчителів, психологів, реабілітологів, дизайнерів, кондитерів і представників всіляких різних професій, які регулярно допомогають онкохворим дітям - нашим дачникам та нашим підопічним у лікарнях, де ми працюємо.І буквально щодня змінюють наш світ на краще.

Ми дуже вас любимо і захоплюємося тим, що ви робите. Влаштовуєте ярмарки та концерти, приїздите з іншого кінця міста в кінці робочого дня та вихідні до нас, щоб грати в жмурки із малечею, організовуєтеся, щоб допомогти нам прибрати двір, проводите свої відпустки разом із «Запорукою», біжите марафони, відмовляєтеся від корпоративів, печете смачненьке, робите поробки та продаєте їх на аукціонах, пишете пости, розповідаєте про нас друзям та багато-багато іншого.

Безмежно вам вдячні! heart