Відбувся восьмий Табір Переможців!
Дата створення: 05.09.19
39 дітей, які перемогли онкологічні захворювання, з'їхались з усієї України, аби навчитись чогось нового і поспілкуватись.

Цього разу темою табору були "Стартапи". Знайомились та вивчали бізнес-кейси, пропонували свої бізнес – ідеї, презентувати їх і захищали перед запрошеними експертами.

В рамках програми учасники мали екскурсію в бізнес компанії та інкубатори ідей та стартапів такі як UNIT.City та Fabricator/FabLab, ARTERIUM та 1991 Open Data Incubator.

Щодня діти мали насичену програму і могли обрати той напрямок активностей, який їм ближчий.

Хтось займався танцями з MariA, яка входить до 10 кращих хореографів світу з фламенко та хіп-хопу.

Інші створювали анімаційний фільм зі студією Ridni animation. Щоразу в кінці табору діти відтворюють філософію табору і втілюють це в анімації

Живопис в альтанці з керівником табору Лесею Кондратюк був гарною кодою на заході сонця.

На пітчінг-сесії до дітей приїжджали гості, які могли вислухати та обговорити з ними бізнес-ідеї. Щороку знаходить час на підтримку наш давній друг Вадим Сторожук.

Пригощали дітей у цьому році M’Andryk Food, влаштовували піца-паті Il Molino, а безкоштовну оренду фотообладнанння Photorent.kiev.ua і за фото Андрій Кузьмін.

Дякуємо "Интересный Киев" та екскурсоводу Марині Саморуковій за екскурсію і закоханість в Київ.

Ми дякуємо нашим партнерам Українська Біржа Благодійності, Winner Group Ukraine, компанії КСФ та Олександр Арефьєв. Дякуємо Малій академії наук України та Дитячим науковим студіям за підтримку цього табору.

Усі діти були застраховані і ми вдячні за опіку та безкоштовні страхові поліси для наших дітей СК "ІНГО Україна".

Табір це завжди неймовірна кількість організацій, яка допомагає втілювати цю ідею в життя. Дякуємо "Київпастранс" за надання транспорту – безкоштовно!

Дякуємо керівнику табору Лесі Кондратюк та її команді кураторів.

Дякуємо Ірині Стороженко та Вікна-новини за висвітлення важливої соціальної теми!

Відеокліп з найкращими моментами табору можна глянути за посиланням.

Дякуємо усім!