Велопробіг "Кручу педалі, щоб вони жили!" зібрав 77 400 гривень на оновлення дитячої онкогематології у Львові
Дата створення: 05.06.17
Близько 300 львів'ян крутили педалі заради онкохворих дітей. Пробіг організували Арсен Мірзоян, Олена Заблоцька та фонд "Запорука".

Другий рік поспіль співак Арсен Мірзоян та лікар-стоматолог Олена Заблоцька ініціюють благодійний велопробіг "КРУЧУ ПЕДАЛІ, ЩОБ ВОНИ ЖИЛИ".

Мета велопробігу 2017 року – збір коштів на концептуальне оновлення онкогематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Центр приймає на лікування дітей з онкозахворюваннями з західних областей нашої країни.

Діти з онкологічними захворюваннями потребують майже стерильних умов, бо їхня імунна система дуже ослаблена. І через неналежні санітарно-гігієнічні умови дитина може померти від інфекції. Ініціатори вело заїзду поставили собі за мету зібрати щонайменше 100 000 грн, щоб оновити один блок, який складається з двох палат.

Маршрут був розроблений представником компанії Veliki.ua. Володимиром Лиховидом, він складав приблизно 13 кілометрів і його легко було долати кожному учаснику заїзду. Тому серед учасників можна було побачити і дітей від трьох років, і навіть красивого спаніеля Аріадну.

У цьому році вдалося зібрати 77 400 гривень. З них 55 000 гривень завдяки партнерам акції, решта суми була зібрана завдяки львів’янам, які зробили свої внески на старті. Долучились до збору і лікарі центру. Загалом кількість учасників склала близько 300 чоловік.

Наші головні партнери: компанія Cypress, фонд зелених технологій "Грінвіль", мережа кінотеатрів "Мультіплекс", клініка "Заблоцького", мережа "Родинна ковбаска", компанія Mount and music, мережа Vapiano, торговий центр "Скриня".

Технічні партнери: компанії Nextbike, Gastroli.ua та Elecor.

Головний медіа партнер радіо "Люкс FM".

Ми також дякуємо за інформаційну підтримку радіостанціям "Львівська хвиля", "Дуже радіо", "Вголос". Велика подяка за підтримку Львівській міській раді.

Хороший настрій на старті створив наш улюблений ведучий Андрій Ферцак.

На фініші учасників чекали смачні коктейлі від Фан-бару "Банка".

Нагадаємо, у минулому році, завдяки львів’янам та спонсорам першого велопробігу, для онкохворих дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові були придбані 5 інфузоматів для введення хімії крапельно.

Слідкуйте за звітами на сайті zaporuka.org.ua

Більше фото у альбомах на нашій сторінці в Фейсбук ♥