У останні три місяці 2016 року “Запорука” допомогла 47 дітям на суму майже мільйон гривень.
Дата створення: 24.01.17
47 дітей з усіх куточків України отримали допомогу на суму 991 282,00 гривень. Витратні матеріали для операцій, вартісні ліки та хіміопрепарати, ендопротези та операційний інструментарій, черепні імпланти та усе необхідне для лікування.

Фонд "Запорука" опікується трьома національними центрами в Україні. Серед них дитяче відділення Національного інституту раку, Відділ нейрохірургії дитячого віку Інституту імені академіка А.П. Ромоданова НАМН України в Києві та відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

У останньому кварталі 2016 року ми допомогли 47 пацієнтам з різних областей України, адже у національних центрах лікуються дітки з різних її куточків. Завдяки вашим пожертвам, ми змогли придбати витратні медичні матеріали до операцій, хіміопрепарати, знеболюючі, антибіотики, черепні імпланти.

Одна дитина пройшла MIBG-обстеження в Італії, на жаль, таке діагностичне обладнання в Україні відсутнє.

Велику статтю витрат склало придбання одноразового мікроінструментарію для операцій. Вартість склала 96 077,00 гривень.

Двом дівчаткам з Луганської та Київської областей ми змогли частково сплатити модульні ендопротези (повна вартість ендопротезу складає близько 500 000 гривень) – а це збереженні дитячі кінцівки і якість життя.

Окремою нашою гордістю є забезпечення дітей препаратом "Космеген". Це протипухлинний засіб, антибіотик з групи актиміцінів. Основними захворюваннями, при яких за протоколом застосовують "Космеген", є пухлина Вільмса, рабдоміосаркома, саркома Юїнга, саркома гроновидна. Офіційно придбати "Космеген" в Україні неможливо. Єдиним виходом для батьків, які лікують свою дитину від онкологічної хвороби, є "чорний" ринок, де неможливо відслідкувати якість препарату та оригінальність. Завдяки нашому постійному партнерському фонду Soleterre onlus, через окрему процедуру і окремі дозволи МОЗ, дитяче відділення НІР забезпечене необхідними ліками в кількості 350 ампул. Ще 50 ампул надійшло для маленьких пацієнтів ЗУСДМЦ у Львові. У середньому на один курс використовується 2-4 ампули. У листопаді ліки надійшли у відділення і вже в грудні 18 дітей отримали ліки безкоштовно та належної якості.

Фонд "Запорука" надзвичайно вдячний за кожну вашу пожертву, за врятовані дитячі життя. Кожна ваша маленька пожертва – це рішення великих проблем!