У 2017 році 154 дитини отримали індивідуальну допомогу на суму ‎7 478 695,33 гривень.
Дата створення: 20.02.18
Щодня "Запорука" підтримує важкохворих дітей з усієї України. Це закупівля медикаментів та медичних витратних матеріалів, обстеження та лікування за кордоном. Нижче ви можете ознайомитися з детальним описом адресної допомоги.

На лікування за кордоном "Запорука" зібрала кошти для 4 дітей. 26 тисяч євро отримала Настя Берестенко, аби продовжити реабілітацію після трансплантації, Кароліна Лащенко пройшла курс брахітерапії та операцію у французькій клініці Gustave Roussy, лікування коштувало 27 573 євро, Ліля Щербак розпочала курс MIBG-терапії вартістю 7 598 євро, Жені Зечу сплачено частину MIBG-терапії та аутотрансплантації (22 980 євро) у італійській клініці у Бергамо.

38 пацієнтів у Києві та Львові отримали ліки "Космеген" на суму 450 тисяч гривень. Це протипухлинний препарат, який не зареєстрований в Україні, відповідно, не закуповується державою і не продається у аптеках. "Запорука" ввозить ці ліки легально, отримуючи одноразовий дозвіл від МОЗ.

16 дітей пройшли обстеження MIBG у Італії, яке не проводять в Україні через відсутність необхідного ізотопу йоду. Вартість обстеження для однієї дитини становить 522 євро. Усі діти були забезпечені квитками, дякуючи програмі корпоративної соціальної відповідальності компанії МАУ "Під крилом".

96 дітей отримало допомогу медикаментами та медичними витратними матеріалами на суму ‎4 222 428,95 гривень.

Дякуємо всім, хто допомагає нам допомагати!