Тиждень дітей з лейкемією у Туреччині
Дата створення: 12.06.17
З 27 травня по 2 червня 2017 року, завдяки співпраці фондів "Запорука" та LOSEV з Туреччини, родина зі Львова отримала запрошення відвідати 16-ий міжнародний тиждень дітей з лейкемією (16th International Week for Children with Leukemia) у Анкарі та Анталії.

Максим Болоцький разом з мамою Оксаною взяв участь у безкоштовній програмі реабілітації та  обміну досвідом. Хлопчик лікувався від лейкемії у Львівській дитячій лікарні (ЗУС ДМЦ) і вже п’ятий рік хвороба в стадії ремісії. Він провів два роки у лікарні, тоді його життя тривало від крапельниці до крапельниці, і, хоча його рідні не втрачали віру у одужання, травма лишається з дитиною назавжди. Тому сім’ї важливо було зустрітись з людьми, котрі пережили подібні труднощі.

Подорож подарувала родині незабутні враження.  Їх емоції, котрі лились через телефонну слухавку, важко передати словами: захоплення, вдячність, радість в чистому вигляді! І готель сім зірок, і Каппадокія – місто вулканічних ландшафтів та повітряних куль, і традиційна турецька гостинність ще довго залишаться в пам’яті і серцях!

Сім’я поділилась з нами пам’ятними фото.

Дякуємо нашим турецьким колегам за підтримку українській сім’ї! А також компанії Airlife - все о выгодных путешествиях, котра традиційно одразу відгукнулась на наше прохання допомогти в організації перельоту.

"Запорука" не тільки допомагає у лікарнях, а й постійно працює з дітьми, які вилікувалися. Ще два хлопці з Інституту раку готуються до реабілітаційного табору у Німеччині, у серпні відбудеться Табір переможців. Ми продовжуємо шукати інші можливості для наших підопічних. Нехай вони слугують мотивацією тим, хто зараз долає рак.