Соцмережу Facebook охопив флешмоб #чикчирикявдомике на підтримку центру для онкохворих дітей "Дача"
Дата створення: 27.11.17
За першу добу у флешмобі взяли участь близько 100 чоловік. Відомі бізнесмени, телеведучі, блогери, батьки дітей, які перемогли хворобу, друзі фонду - фотографуються, щоб підтримати центр "Дача"

Наші маленькі дачники запустили флешмоб #чикчирикявдомике! 

Всі ми пам’ятаємо дитячу гру «Чик-чирик я в домике». Ці слова були символом того, що ти у безпеці. Того, що у кожного з нас є такий «будиночок», де можна сховатися від негараздів. 

Для онкохворих дітей з усієї України таким будиночком є центр Запоруки - «Дача». Тут наші підопічні можуть жити разом зі своїми родинами і одужувати під час і після надзвичайно складного лікування. "Дача" – серце Запоруки. За 8 років «Дача» прийняла понад 1000 дітей.

Флешмоб проходить у соціальній мережі Facebook і за першу добу у ньому взяло участь близько 100 учасників та надійшло більше ніж 15 000 гривень на допомогу важкохворим дітям. 

Долучайтесь до флешмобу, щоб "Дача" і далі допомогала перемогти хворобу дітям!

Правила такі: 1. Долонями «збудуйте» над головою «будиночок» та сфотографуйтеся.

2. Протягом 24 годин викладіть фото у соціальних мережах з приблизно таким текстом: «Приймаю виклик #чикчирикявдомике від @zaporukadacha.

Передаю естафету @olga @andriy @sasha. Якщо хоча б один із вас зробить таке фото, я перерахую 200 гривень на допомогу онкохворим дітям у Центрі «Дача» на сайті www.zaporuka.org.ua/dopomohti.

3. Коли учасник приймає ваш виклик, ви перераховуєте 200 грн на сайті zaporuka.org.ua

Просто? Так!

Важливо? Однозначно!