Різдвяне Диво для дачників
Дата створення: 24.11.18
Різдво – родинне свято. Наші маленькі підопічні через стан здоров’я не всі можуть поїхати додому на Різдво, але їхні рідні завжди можуть приїхати до них, в Київ, на «Дачу», провести свято разом, обійматися в шість і більше рук, дивитися фільми і почуватися щасливими.

На період лікування «Дача» стає тимчасовим домом для родин з онкохворими дітьми, це єдина можливість сім’ї бути разом. За 9 років понад 1000 родин прийняла «Дача». На жаль, більше ніж половині родин змушені відмовляти через брак вільних місць.

Ті маленькі пацієнти Інституту раку, що не потрапляють жити на «Дачу», лишаються хто в лікарні, хто в гуртожитку, хто на квартирі. Аби більше родин у святкові і не тільки дні мали можливість боротися з хворобою разом, ми будуємо власний будинок для 15 родин.

Ти теж можеш приєднатися до «Різдвяного Дива» - флеш-мобу, який дарує диво. Акція проводиться у соцмережі Фейсбук.

З 25 листопада по 24 грудня 2018 року:

• робимо репост цього посту з хештегом #РіздвянеДиво2018.

• робимо благодійний внесок від 50 грн за цим посиланням з хештегом #РіздвянеДиво2018, а також вказуємо своє ім'я.

• робимо виклик – запрошення до участі у флеш-мобі 3-м друзям у фейсбуці.

Всі учасники флеш-мобу беруть учать в розіграші призів.

Спонсорами призового фонду є:

• інтернет магазин орхідей Orchidea Shop – 25 голландських підлітків орхідей в розмірі 1,7 (не квітучі)

• інтернет магазин солодощів – Солодке – 25 солодких новорічних подарунків

• проект з вивчення англійської мови за кінофразами kinomuza – 25 платних підписок на мобільний додаток для вивчення англійської мови під Android KINOMUZA.

• інформаційний спонсор – інтернет спільнота «Орхидеи уход Орхосемья».

Розіграш призів відбудеться 25 грудня о 16 годині за допомогою програми random. В розіграші не зможуть прийняти участь учасники, яких не можна буде ідентифікувати по списках благодійників: анонімні благодійники, або ті хто не вказав в коментарях хештег #РіздвянеДиво2018.

P.S. Отримати подарунки можна в за адресою: м. Київ, вул. Семашка, 13, к 405, або новою поштою на узгоджену з організаторами адресу. Послуги перевізника оплачує отримувач призу.