Результати конкурсу "Подорож до мрії з Pan Ukraine"
Дата створення: 30.10.18
Найближчим часом здійсниться мрія Олі Чабанюк – подорож до Парижу. Вона стане першою учасницею проекту.

З листа Олі: "Найчастіше початок чогось великого трапляється саме в ту мить, коли ми думаємо, що це кінець усьому. Все це - частина одного великого уроку під назвою "життя''. Зараз я навчаюся на першому курсі національного університету імені Тараса Шевченка. Саме завдяки хворобі, я зрозуміла, що хочу стати генетиком та вивчати рак. В майбутньому генетики зможуть не тільки обчислити ймовірність хвороби, а й усунути її на рівні ДНК. Тому, я мрію побувати в Франції, саме в Парижі, тому що там знаходиться інститут Кюрі-один із провідних медичних, біологічних та біофізичних дослідницьких центрів у світі, там здійснюються дослідження з клітинної біології, онкології та медицини, а також в паризькому музеї Кюрі. Де зберігаються численні архівні документи, фотографії, геніальні відкриття в галузі біології, хімії, фізики та медицини".

І ще одна надзвичайна новина! Pan Ukraine обіцяє протягом наступного року реалізувати мрії усіх, хто взяв участь у конкурсі!

Чекайте репортажі з усіх куточків світу. Впевнені, що ці подорожі стануть не тільки подарунком для переможців, але й мотиватором для тих, хто ще на шляху до перемоги.

Дякуємо Pan Ukraine та Олені Шаповаловій за те, що робите цей світ кращим!