Рецепт оптимізму
Дата створення: 24.01.17

Таємна аптека, Львiвський Мiський Палац Культури іменi Г. Хоткевича , Ігроленд, студія акторської майстерності, театральна вистава - це не повний перелік розваг, які діти-переможці Львова відвідали під час прогулянки, організованої Запорукою

Receptum: Візьміть повну пригоршню оптимізму, додайте надію, підігрійте добрими словами, додайте щирості. Відфільтруйте осад турбот і поганого настрою. Додайте по краплі гумору і здорового глузду. Цей рецепт підійде чи не на кожен випадок життя. А написав його якийсь алхімік на стінах Інтерактивного музею D.S.Таємна Аптека, котрий приймав наших переможців, що зібрались на спільну прогулянку Львовом.

Ініціював дійство худкерівник Львiвський Мiський Палац Культури Iменi Г. Хоткевича Петро Бенюк, котрий запросив дітей до Палацу. А ми вирішили день прогулянки для переможців важкої недуги зробити ще більш насиченим. День розпочався походом до таємної аптеки, де їх провели таємним ходом у підземелля і розкрили утаємничений рецепт для здоров’я та краси. Діти познайомились з п’явкою Зюзею, помандрували у минуле. Тепер вони знають, що є спеціальні пігулки для щастя, мрій та здійснення бажань.

Але пригоди на цьому не закінчились. Ігроленд перемістив наших героїв на планету щастя, де відбувалися захоплюючі подорожі у світ дитинства та розваг, ігор та нових вражень. В очах батьків світилось щастя - як приємно бачити своїх безтурботних і щасливих дітей.

І думалось, що розваги можуть втомити, але ні – усі з нетерпінням чекали на театральне дійство «Язиката Хвеська», яке провів зразковий театр-студія «Під Мостом» Міського палацу культури ім. Г.Хоткевича. А потім діти взяли участь у майстер-класі з акторської майстерності. Майстриня пані Світлана, дозволила усім відчути себе артистами, відразу усі включилися у роботу – робили веселу мімічну розминку для актора, показували смішні етюди та грали як на сцені. Додому не хотіли розходитись.

Не зважаючи на важкі пережиті випробування, наші друзі радо зустрічаються і щиро радіють, діляться своїми перемогами та успіхами. Купа нових вражень, нові друзі, відчуття, захоплення і нові перемоги. А Меланія встигла навіть записатись до театрального гурту і вже в очікуванні на заняття. До нових зустрічей!