Ремонт у Відділі нейрохірургії
Дата створення: 30.01.17
Для пацієнтів будь-якої лікарні важливими є не лише лікування, а й гідні умови перебування у медичному закладі. Новорічним подарунком для Відділу дитячої нейрохірургії стало відновлення палат реанімаційного блоку. Саме тут перебувають пацієнти після операцій, пацієнти, які потребують інтенсивної терапії, пацієнти у вкрай тяжкому стані.

Щоб відновити приміщення, нам доводилося і руйнувати, і будувати.  Для прикладу, ми зруйнували перестінок між двома палатами і таким чином створили велику кімнату. А далі все відбувалося за звичним сценарієм. Ми переносили труби водопостачання і каналізації, заміняли радіатори опалення, облаштовували штукатурку на стінах, рівняли підлогу і покривали її за сучасними нормами, замінювали усі двері. В усіх приміщеннях було створено нову електро-мережу з урахуванням потужностей при максимальному підключенні обладнання. Всі вимикачі, розетки та світильники були розташовані з урахуванням ліжко-місць.

І, як часто буває, ремонт коштував більше, ніж ми розраховували. Але, дякуючи підтримці United Nations Women’s Guild of Vienna та провідних українських компаній, нам вдалося зробити все на вищому рівні. Але про це краще засвідчать фото.