Простір для зцілення
Дата створення: 25.02.20

Одужання дітей залежить не тільки від вправності лікарів, доступних ліків і обладнання, а й від стерильності й комфортних умов під час госпіталізації.

Грибок — найлютіший ворог наших дітей і частий супутник хіміотерапії. Адже якщо “хімія” вбиває пухлину, легко уявити, що вона робить з імунітетом дитини. Щоб врятуватися від інфекцій, які можуть викликати ускладнення хвороби, діти усюди носять маски та рятуються протигрибковими препаратами. Але цього недостатньо. Грибок може жити в старих шпаринах, стінах та підлогах.

У вересні 2017 року в нас з`явилася мрія – покращити умови у гематологічному відділенні Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та створити той простір, в якому малята одужуватимуть швидше.

З моменту початку проєкту ми відремонтували 350 м2!

Ігрова кімната, 15 палат, 11 санвузлів та коридор оновилися від підлоги до стелі: замінена підлога, електрика, а стіни палат тепер прикрашає дизайнерський розпис.

Реалізувати грандіозний проєкт нам допомогли саме ви, наші друзі та подруги! Завдяки вашій активній участі в благодійній ініціативі Арсена Мірзояна «Кручу педалі, щоб вони жили», акції Щедрий Вівторок та донейтам ви зібрали 1 300 000 гривень для маленьких львів`ян, щоб ті одужували якнайшвидше. Дякуємо виробникам і постачальникам за подаровані будівельні матеріали, без вас ми б не справились!

Дякуємо сотням благодійників! Ваші зусилля рухають цілий світ!