Прогулянка переможців
Дата створення: 17.02.18
У день онкохворої дитини наші підопічні діти зустрілися у цетрі Львова, аби погуляти містом, відвідати музей, розмалювати левів та весело провести час.

Перед вами не просто діти, а най-найхоробріші у світі левенята, яких не лякає ані ворог, ані темрява. Їхні зустрічі – вже традиція, а одужання – доконананий факт. Вони різного віку, в них різні діагнози, різні історії боротьби, але одна на всіх перемога над раком.

У день онкохворої дитини наші підопічні діти гуляли вулицями Львова, малювали в темряві маски левенят, ходили в «Музей скла», обідали, дивилися мультик і раділи від того, що бачаться не в лікарняному коридорі, а на прогулянці в середмісті. Відтоді, як захворіли, всі вони – одна велика та дружня родина. Батьки онкохворих дітей охоче спілкуються, діляться позитивним досвідом та підтримують одне одного. 

У Львові цю команду однодумців зібрала психолог «Запоруки» наша Мар'яна Нич, яка і влаштовує зустрічі, які обєднують тих, хто одужав, та надихають тих, хто ще бореться.

Дякуємо за теплий прийом Студію Дитячої Творчості КОКО, Музей скла у Львові, Tartufo trattoria, Планета Кіно та Zaxid.Net за репортаж, який можна переглянути тут.