Лікування вартістю 22 тисячі євро для Каролінки у Парижі
Дата створення: 04.04.17
Дівчинці загрожувало видалення усіх жіночих органів, але процедура брахітерапії, яку проводять у французьких клініках, врятувала її від лихої долі.

У тілі 3-річної Кароліни поселилась підступна пухлина. Українські лікарі могли зупинити хворобу, лише видаливши усі органи малого тазу. Або лікування за кордоном вартістю у тисячі євро.

В Україні брахітерапію, тобто місцеве опромінення великою дозою ізотопів після вшивання спеціальних провідників, на жаль, не проводять. Але її роблять у французькій клініці. Вартість гідного жіночого майбутнього Каролінки склала близько 40 тисяч євро. Половину цієї суми “Запорука” зібрала через благодійну платформу Української біржі благодійності. Іншу половину батьки шукали самостійно.

Після виходу сюжету Ірини Стороженко на телеканалі СТБ тисячі українців об’єднали зусилля і за лічені дні зібрали на Українській біржі благодійності 700 000 гривень (22 000 євро).

Квитки Каролінці подарувала авіакомпанія МАУ у рамках благодійної програми “Під крилом”, яка передбачає два безкоштовних місця на кожному рейсі для хворої дитини та її супроводжуючого.

Сьогодні дівчинка повертається додому з Парижу. Її прооперували, щоб встановити спеціальні провідники, після чого провели брахітерапію.

Під час лікування повністю під свою опіку дитину і її родину взяли українці, які проживають у Франції. Вони зустріли сім’ю у аеропорту, допомагали у вирішенні організаційних питань, перекладали у лікарні, постійно навідувались, приносили їжу.

Неможливо передати нашу вдячність словами тим, хто весь цей час був поруч з нашою дівчинкою і її родиною. Дякуємо: Дмитру Атаманюку, Ірині Кардинал, Марії та Лілії Сергенюк, Ірині Довган, родині Столярчуків та їх синові Назару, Ірині Мельничук, Олесі Зулепі. Ваша допомога зробила перебування Каролінки та її рідних у Франції максимально комфортним і продуктивним.