Новини з будівництва
Дата створення: 21.06.19
З моменту, коли на майданчику з'явилася бригада та будівельна техніка Ковальської, минуло півроку. Дізнайтесь, що вдалось зробити за цей час.

За цей період зроблено:

  • котлован
  • гідроізоляцію
  • стягнуто каркас будівлі
  • покладено цегельну кладку
  • дах
  • і з останнього – повністю встановлено вікна.

З вікнами нам пощастило особливо. Ми отримали найкращі вікна "Геоком Рест", що повністю відповідають технагляду, за найнижчою ціною. Монтажна бригада – справжні майстри-віртуози. Приїхали із лазерним рівнем і працювали так, що око милувалося – все чітко-рівно, з гідро- та пароізоляцією.

На поточні витрати ми почали витрачати гроші зібрані на платформі Українська інтегральна зустріч​. Частину цегли, частина покрівлі даху і вікна з монтажем – це все донори, що побачили про наше будівництво в ефірах любих Вікна-новини телеканалу СТБ, а також ті, хто підтримував нас, коли розповідав історії в межах флешмобу #мамапоруч, ті, хто коли десь чув, бачив, читав про те, що ми хочемо збудувати дім, де онкохворі малята з усієї України будуть одужувати в теплі, затишку та любові. Ось так неочікувано, як це зробила компанія ТОВ СВБ "Центуріон". Без узгоджень, попереджень та особистих знайомств вони перерахували нам 200 тисяч гривень, бо просто захотіли приєднатися. Безкінечно вам вдячні!

 А ми переходимо до наступного етапу - проектування внутрішніх комунікацій. 

Підтримка будівництва завжди актуальна за посиланням, або ж надсилайте смс на номер 88077 і ваші 10 гривень перетворяться на ще одну цеглину для нашої мрії.