Новини від Жені Зечу
Дата створення: 07.02.18
Завдяки не байдужим українцям маленький Женя Зечу з Одеси поїхав на лікування до Італії. Минув місяць, і цей час видався повним на випробування для Жені та його тата.

Вже місяць як наш Женька із татом знаходяться в італійській клініці Бергамо. За протоколом запропонованим італійськими онкологами спочатку Женці вводять хіміотерапію, потім застосують MIBG-терапію, після чого зроблять аутотрансплантацію кісткового мозку власними клітинами. Увесь складний комплекс націлений подужати нейробластому – наразі Женьчина пухлина завмерла, і час дуже сприятливий, щоб її позбутися.

Позаду кілька блоків хіміотерапії, які далися непросто – з інфекцією, стоматитом і навіть температурою. Одного разу вночі вона підскочила до 38,5. Тато вирішив везти Женьку в лікарню негайно. Допомогла волонтер Альона, яка зірвалася та відвезла хлопців. Женька про температурив 5 днів, позначки на градуснику сягали і 39… Йому крапили протигрибкове, антибіотики та знеболювальне. Було важко, але наш хлопчик мужньо все витримав, і його відпустили на квартиру.

Зараз Женьці легше, набирається сил на квартирі, це кімната при будинку в монастирі. Упродовж усього лютого вони ходитимуть на процедури введення хіміотерапії до лікарні амбулаторно, в режимі денного стаціонару.

Жені відібрали стовбурові клітини, в березні він має пройти заключну високодозну хіміотерапію у боксі, потому його чекає MIBG-терапія і аутотрансплантація.

Цей шанс Женці отримати лікування та одужати подарували 5000 українців, які допомогли зібрати 700 тисяч гривень.

Не втомлюємося дякувати усім, хто допоміг від команди фонду «Запорука» і від родини Зечу за нашого Женю. Ви подарували шанс жити!♥