Новини від наших підопічних
Дата створення: 17.08.17
Обстеження Алінки підтвердило, що усе добре. Каролінка пройшла чергове обстеження і потребує подальшого нагляду.

Аліна Щокова нещодавно вона повернулася з Італії після MIBG-обстеження – і в неї все добре!

Три роки тому під час УЗД в 3-річної Аліни випадково помітили пухлину позаочеревинного простору. Лікування тривало понад рік: шість блоків хіміотерапії та операція. Аліна з усім впоралася. Вона все така ж жвава, дотепна та чуйна дівчинка. Готується до дитсадка і, як раніше, мріє стати лікарем.

Кожні півроку Аліна проходить MIBG-обстеження. Це підтвердження, що хвороба відступила, а все страшне позаду. В Україні таких не проводять, тому Аліні із мамою доводиться їздити закордон.

Ми дякуємо за постійну допомогу компанії МАУ, в межах програми "Під крилом" наші підопічні мають змогу літати на лікування безкоштовно. Також вдячні волонтерам в Італії Наталья Макиева та пані Аллі, прихожанці отця Олега з православної парафії Бергамо, яка зустріла, поселила та супроводжувала наших дівчат.

Кучеряшка Каролінка Лащенко щойно повернулася додому після чергового обстеження у французькій клініці. Там лікарі помітили крихітне новоутворення – з ним там швидко розправились. Нині Каролінка знаходиться в Інституті раку, де проходить плановий курс хіміотерапії, який має закріпити отриманий результат.

Нагадаємо, чотири місяці тому пухлина (ембріональна рабдоміосаркома малого тазу та вагіни) росла з величезною швидкістю і після тривалого лікування в Україні постало категоричне питання про видалення всіх жіночих органів. Нам вдалося швидко зібрати 20 тисяч євро та відправити Каролінку лікування до Франції. У березні їй провели брахітерапію – місцеве опромінення великою дозою ізотопів після вшивання спеціальних провідників. Наразі стан маленької пацієнтки лікарі вважають задовільним, однак він ще потребує ретельного контролю.

Ми надзвичайно вдячні всім-всім, хто був і є поряд – добродіям з УББ, небайдужим українцям в Парижі, компанії МАУ, яка забезпечує квитками, кожному, хто читає та розповсюджує інформацію.

Наступне обстеження призначили на 22 жовтня – і ми продовжуємо збір коштів на поїздку Кароліни до французької клініки. Найзручніший спосіб перерахувати пожертву – перейти за цим посиланням на проект збору коштів на УББ.