Новий етап ремонту в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.
Дата створення: 18.03.19
Одно- та двомісний бокс і ординаторська – це черговий етап ремонту в дитячому онковідділенні, який ми робимо благодійним коштом вже другий рік поспіль.

Завдяки благодійному велопробігові «Кручу педалі, щоб вони жили» та всесвітній акції «Щедрий вівторок», коли ми влаштовували разом із школами «Уроки доброти», загалом вдалося зібрати – 331 тисячу гривень. Це і є наш бюджет на ремонт. Зараз відділення перевантажене кількістю пацієнтів, через це ремонтні роботи йдуть повільно, але ми рухаємося вперед. І кожен маленький крок – це люди.

Команда дизайнерів Мегарон-1 (Володя Заяць) з ініціативи Надії Марченко напрацьовує проекти палат, щоб діти одужували з настроєм, щоб малюнок спонукав до мрій та фантазій, щоб дозволяв дитині, перебуваючи у лікарні, відчувати своє дитинство, щоб кольори додавали живильний ресурс та відпочинок. Майстри намагаються спрацьовувати оперативно по усіх роботах, щоб все йшло без заминки, матеріали: фарби і кольори - Володимир Бубенчик, сантехніка та плитка Надійні друзі, двері, світло - консультант Александр Данилов. Найприємніший процес – це художній розпис. Наші постійні волонтери, які з нами практично з перших днів Зірка Савка, Роман Хрущ , Юлія Куцміда, а також Таня, Анастасія, Маріна, Інна, Світлана, Олена, Олена, Оксана, Світлана.

Дякуємо!

Ми не зупиняємось, а переходимо в інші палати. Підтримувати нас також можна легко, надсилаючи смски на номер 88077 – 10 грн-смс з будь-якого оператора.