Монітори вітальних функцій на службі у маленьких пацієнтів!
Дата створення: 30.08.17
Результатом липневої акції "Кураж Базар", яка була організована партнерами "Запоруки", стало придбання надзвичайно важливого обладнання для післяопераційних дітей Інституту нейрохірургії імені А. П. Ромоданова. Сьогодні монітори вітальних функцій передали дітям.

У партнерстві з Українською біржею благодійності та Кураж Базаром сьогодні ми передали маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова НАМН України монітори вітальних функцій.

Це обладнання, яке вимірює температуру тіла, тиск, серцебиття і моментально дає сигнал лікарям у разі небезпечних коливань цих показників. В Україні реєструють 500 нових випадків пухлин головного мозку щорічно, понад 250 з яких проходять через це відділення. У Клініці щороку оперують близько 600 дітей. Деякий час у післяопераційний період усі вони знаходяться у реанімації. В цей час надважливе спостереження за життєво важливими функціями дитини. Усі показники стану відображаються на моніторі вітальних функцій. Цей апарат допомагає медичному персоналу вчасно відреагувати на зміни стану пацієнта, не допустити його смерті, усунути побічні симптоми хвороби, ввести "правильні" ліки.

Ми надзвичайно вдячні усім людям, які долучились до акції. Дякуємо усім, хто купував і дарував речі на Кураж. Тепер у кімнатах інтенсивної терапії у малечі є дуже уважні "няньки" – монітори вітальних функцій.

Дякуємо!