Марафон приніс на "Дачу" 61 411,64 грн.
Дата створення: 09.10.18
Цими вихідними завершився 9 Wizz Air Kyiv City Marathon, який відбувається у Києві, починаючи з 2010 року. 5 команд-фандрайзерів паралельно до спортивної події збирали кошти на будівництво Центру для онкохворих дітей "Дача" на Українській біржі благодійності.

Фандрайзинг марафон зібрав: 59 191,64 грн. на Українській біржі благодійності, і ще 2 220 грн. зібрали небайдужі під час спортивного свята.

Друзі "Запоруки" вкотре довели, що сильний завжди повинен піклуватися про тих, кому потрібна допомога! Кожен ваш внесок – цеглинка у фундамент нової "Дачі". Будинку, який зможе розмістити на безкоштовне проживання одночасно 15 родин з онкохворими дітьми. 

Ми надзвичайно дякуємо нашим фандрайзерам: БАНДА ДОБРА, Медична мережа "Добробут", команді "Батьківський десант" з нашого Центру "Дача", команді Телеканал "Прямий".

У Jr Moraes, форварда футбольної команди "Шахтар", в цей день була гра, але маленькі "дачники" знайшли спосіб подякувати йому на відстані.

Цього дня маленькі вболівальники намалювали плакати для усіх своїх "форвардів" і тримали їх над біговою доріжкою, як і свої розкриті долоньки. На фініші кожен наш фандрайзер отримав дитячі аплодисменти і вітання :)

Дякуємо ♥