Майстер-клас з писанкарства на Дачі
Дата створення: 26.03.18
На вихідних мешканці центру "Дача" приймали гостей. Майстер-писанкар Микола Гончарук з дружиною Любов Гончарук провели майстер-клас з розпису писанки.

"Кучерявий Іванко", "Вінницька", "Кубанська", "Поліська" – все це писанки, а точніше назви візерунків за краєм, де українці віками їх розписують.

Після презентації техніки усі взяли писанки і, гріючи чашу або носик над свічкою, старанно виписували воском свої візерунки по лініях.

Ілонка, наша нова мешканка, не могла бути з усіма, адже наразі не встає і мусить лежати у гіпсі. А тому усі прийшли до неї у кімнату і провели майстер-клас для неї також. Дівчинка впоралась значно швидше, чим вразила усіх. Дитина має талант до малювання.

Ми надзвичайно дякуємо Гончарукам за їх тепло, доброту і енергію, яку вони принесли "дачникам". Коли ти бачиш, як очі дитини загораються щастям, бо про неї не забули, бо її похвалили, коли спостерігаєш, як горять щастям очі бабусі, а мама починає співати, стає зрозуміло, що час з цими людьми був ліками. Дякуємо! З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі ♥