Кураж Базар Jazz Only зібрав 296 тисяч гривень на системи фільтрації повітря.
Дата створення: 20.07.18
Збір відбувся в межах улюбленої киянами благодійної барахолки Кураж Базар! Так, слухати джаз, шопитися, смакувати вуличною їжею, напоями, танцювати і водночас допомагати – можливо.

Є речі в лікуванні онкології, які не покажеш яскраво і не прокричиш на весь фейсбук про їхню важливість так, щоб всім стало зрозуміло, і всі кинулися допомагати, але це те, без чого відсоток дитячої смертності невблаганно ростиме - системи фільтрації повітря.

Очищення та іонізація гарантують стерильність під час пересадок стовбурових клітин. І це максимально знижує ризики післяопераційних ускладнень.

Тепер такі системи є у всіх палатах дитячого відділення у Національному інституті раку, де проводять аутотрансплантації!

Їх нарешті вдалося придбати. І це результат, ви напевно здивуєтеся - свята джазу Jazz Only, який відбувся в межах улюбленої киянами благодійної барахолки Кураж Базар! Організатори не бояться братися за непопулярні благодійні цілі, як ця. За що ми їм, як фонд, який реалізував цей проект, безмежно вдячні. 

296 тисяч гривень зібраних з кожного квитка на Кураж – це 4 системи фільтрації в кожну палату, де проводяться пересадки. Ну хіба не круто?!)

Наступний Кураж 21-22 липня, що пройде традиційно на платформі Арт-завод, присвячений та стилізований під серіал «Друзі». Улюблені сцени з фільму, кікер, квізи, величезний «Твістер» та настільні ігри, майстер-класи з французької мови , самозахисту та акторського мистецтва! І за усім цим чергова амбітна благодійна мета - ремонт в дитячому відділенні Інституту нейрохірургії.

Кошторис – 250 тисяч гривень. Мета – відремонтувати 2 палати та замінити двері у дитячому відділенні. Чому це важливо? Уявіть, дитина після складної операції, тяжка, із болями, потрапляє в палату, де ще п'ятеро інших дітей із мамами, татами чи бабусями на одному ліжку. Умови - жахливі. Окрім загального оновлення, ми хочемо зробити перестінки для того, щоб важкі пацієнти мали більше простору та спокою для відновлення.

Друзі, приходьте на Кураж, там справді завжди класно. Вартість квитка 100 гривень, третина від цієї суми піде на ремонт.

Також підтримати проект можна тут.