Кручу педалі, щоб вони жили!
Дата створення: 22.05.18
“Кручу педалі, щоб вони жили” – девіз благодійної акції, яка стартує у Львові 3 червня. Її вже втретє ініціює співак Арсен Мірзоян та благодійний фонд “Запорука” у партнерстві з благодійним фондом "Світ дитини".

Щороку близько тисячі львів’ян – компанії, родини, дитячі колективи, з немовлятами у спеціальних велосипедних кріслах і навіть з домашніми улюбленцями – збираються у центрі міста перед Оперним.

Люди спілкуються між собою, влаштовують фото- та автограф-сесії з Арсеном Мірзояном та вирушають у велопробіг середмістям Львова.

Щоб взяти участь у велопробізі, потрібно сплатити реєстраційний внесок. Для цього клікніть кнопку "Купити квитки" і не забудьте взяти роздруківку квитка з собою.

Початок реєстрації на велопробіг 3 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру.

Стартуємо о 12:00.

Співорганізатор акції – мережа прокату veliki.ua розробили маршрут, який зможе подолати кожен. У день велопробігу компанія надає 50% знижку на оренду роверів для учасників. Забронювати велосипед можна за телефоном: 050 388 23 04.

Партнер акції компанія nextbike.ua подвоїть усі кошти від прокату велосипедів учасниками пробігу і спрямує на оновлення відділення. Забронювати велосипед можна після реєстрації у системі nextbike.ua за цим посиланням. Потрібно вказати, що Ви є учасником велопробігу та забронювати ровер за телефоном: 0 800 211 980

Мета велопробігу 2018 року – зібрати щонайменше 220 тис. грн. на ремонт відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії. Саме така сума потрібна на оновлення одного блоку, який складається з двох палат та санвузлів.

У 2017 році велопробіг зібрав 100 тисяч на ремонт першої частини відділення, який коштував близько мільйона гривень. Рік перед цим на велопробігу з Арсеном львів’яни зібрали кошти на 5 інфузоматів для онкохворих дітей.

Проведіть гарно час і допоможіть онкохворим дітям одужувати у нових сучасних палатах.