Кручу педалі, щоб вони жили!
Дата створення: 27.04.17
Велопробіг, який вдруге пройде у Львові за ініціативою музиканта Арсена Мірзояна, збиратиме кошти на оновлення дитячого відділення для онкохворих дітей Львова.

“Кручу педалі, щоб вони жили” – девіз благодійної акції, яка стартує у Львові.

Другий рік поспіль співак Арсен Мірзоян та лікар-стоматолог Олена Заблоцька ініціюють благодійний велопробіг “КРУЧУ ПЕДАЛІ, ЩОБ ВОНИ ЖИЛИ”.

Мета велопробігу 2017 року – збір коштів на концептуальне оновлення онкогематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Центр приймає на лікування дітей з онкозахворюваннями з західних областей нашої країни.

Чому саме ця мета? Діти з онкологічними захворюваннями потребують майже стерильних умов, бо їхня імунна система дуже ослаблена. І через неналежні санітарно-гігієнічні умови дитина може померти від інфекції.

До акції приєдналися мережа прокату veliki.ua. Володимир Лиховід розробив маршрут, який, на його думку, зможе подолати кожен: https://goo.gl/T0idum. Вартість оренди велосипеда для учасників велопробігу на дві години буде коштувати 75 гривень. 

Щоб взяти участь у велозаїзді, необхідно сплатити реєстраційний внесок придбавши квиток на сайті Gastroli.ua

Початок реєстрації 3 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру, о 12:00 старт велопробігу!

Традиційно велопробіг пройде в партнерстві з благодійним фондом “Запорука”.

У минулому році, завдяки львів’янам та спонсорам велопробігу, для онкохворих дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові були придбані 5 інфузоматів для введення хімії крапельно. У першому забігу взяли участь близько 300 львів’ян.

Проведіть гарно час і допоможіть онкохворим дітям одужувати у нових сучасних палатах.

Контактні особи: Володимир Лиховід: 097 749-26-84;  Тетяна Зякун: 067 614-44-03;  Ірина Сахно: 050 410-44-84