#історіїпереможців
Дата створення: 27.02.20
Історії про тих, хто не здається попри обставини і надихає власним прикладом.

Владислава – наша найменша переможниця. Зараз їй всього два роки: дівчинка активно росте та пізнає різнобарвний світ, хоча ще рік тому вона боролася з важким недугом – краніосиностоз або раннє зростання черепних кісток. <\p>

Її історія хвороби розпочинається зі звичайного медогляду: всього у 8 місяців невропатолог виявив, що кістки черепа почали зростатися. Життю дівчинки загрожувала деформація мозку, який у будь-який момент міг перестати розвиватися через патологію.

Для того, аби врятувати маленьку дівчинку, необхідно було встановити спеціальні імпланти, що перешкоджають деформації черепа. Владі призначили операцію зі встановлення спеціальних пластин. У грудні 2018 року, коли дівчинці призначили хірургічне втручання, імпланти коштували понад 70 тисяч гривень. У родини Владислави не було таких грошей, тому ми відгукнулися на прохання про допомогу і вчасно запобігли недугові.

З моменту одужання минув рік. Зараз Владислава радіє дитинству, а ми – що вчасно надали їй підтримку. Коли тато надсилає нам фото своєї усміхненої донечки, ми тішимося, що подарували їй сьогодення, в якому вона неймовірно щаслива.