І знову "дачники" на футболі
Дата створення: 13.08.19
Відбувся наймасовіший за усі роки похід родин на футбол – на матч Динамо-Шахтар!

Майже усі, хто зараз проживає на Дачі, вибралися на Олімпійський – і діти, і мами, і тати! А ще за декілька днів до гри ми питали: хто на футбол? Відповіді: не знаю… А потім родини познайомилися з Жуніором Мораєсом :)

Бразилець відвідав Дачу з дружиною та малими, уже не вперше, а також запросив молодшого одноклубника Маркіньоса Сіпріано. Привезли купу смаколиків, фотографувалися до схочу, тепло спілкувалися. Батьки питали гостей про те, що хвилює: чи буває так тяжко, що нічого не хочеться? І що мотивує боротися далі? Близькі люди і їх підтримка – як і у всіх.

Коли Мораєс дізнався, що тепер на футбол збирається велика компанія і добиратися з малечею не надто зручно, крім квитків, організував ще й мікроавтобус. Для багатьох це був перший візит на такий матч – енергетика стадіону, голи і святкування, позитивні емоції. Вражень вистачить надовго!

Як пише "дачник" Данило: "Коли спостерігаєш за вами на екранах, здається, що ви такі величні люди і якісь особливі, а коли поспілкуєшся, виявляється, як і всі, звичайні. Добрі, це головне, не забуваєте про тяжкохворих людей. Піднімаєте бойовий дух!"