Гарна можливість для тих, хто отримує італійську пенсію в Україні!
Дата створення: 27.01.17

Занотуйте дату - 3 лютого - лише один день представник посольства Італії в Україні безкоштовно засвідчуватиме факт життя у Львові. Інформаційний центр з питань міграції фонду "Запорука" вже три роки наполегливо працює, щоб наші співгромадяни могли отримати чесно зароблене З 2010 року завдяки консультаціям наших спеціалістів реемігрантам в Італії було призначено понад 40 пенсій, а це більше ніж 85 тис. євро

Гарна можливість для тих, хто отримує італійську пенсію в Україні! Занотуйте дату - 3 лютого - лише один день представник посольства Італії в Україні безкоштовно засвідчуватиме факт життя у Львові.

Інформація стосується тих, хто отримує платежі з італійського пенсійного фонду INPS і дістав поштою бланк про підтвердження факту життя (CEV - Il Certificato di esistenza in vita).

Зазвичай таку послугу безкоштовно можна отримати в посольстві Італії в Києві. Однак, для людей літнього віку з інших регіонів може складати труднощі щороку їздити до Києва, щоб підтверджувати факт життя. Тому представник посольства, за попередньою інформацією, раз на квартал прийматиме у Львові у приміщенні Консульського кореспондента у Західній Україні: м.Львів, вул.Дудаєва, 2/6.

Прийом відбуватиметься за попереднім записом. Для цього контактуйте з офісом консульського кореспондента: (032) 261-45-59

Користуйтесь можливістю, повідомляйте тим, кому це може стати в нагоді!