Допомагати смачно
Дата створення: 07.12.17
У переддень Різдва, один з кращих ресторанів Києва проведе благодійну вечерю на підтримку центру "Дача" фонду "Запорука". Бажаєте гарно провести час? Зробіть це зі смаком!

Плануєте провести вечір 21 грудня по-особливому? Запрошуємо!

Ви зможете не тільки зробити добру справу, але й відпочити у одному з найкращих ресторанів Києва.

21 грудня в ресторані BEEF meat & wine в центрі Києва відбудеться благодійна вечеря від шеф- кухаря Олексія Шеменкова і сомельє Віктора Олейнікова.

Поки за панорамними вікнами ресторану м'яко падатиме сніг, ви зможете огорнути за плечі свою другу половинку і випити вишуканого вина у лаунж-зоні ресторану під інструментальну музику.

Коронною стравою від шефа стане цього вечора ягня на вертелі,а також знамениті мраморні стейки і багато різдвяних солодощів. Один з кращих сомельє Києва допоможе дібрати до усіх страв ідеальне вино.

Благодійну вечерю ресторан організовує на підтримку центру "Дача" фонду «Запорука». Усі виручені кошти спрямують на його підтримку.

«Дача» - це єдине місце в Україні де родини, можуть бути поруч з дітьми, які проходять надскладне лікування в Національному інституті раку.

За 8 років свого існування «Дача» безкоштовно прийняла на проживання 1000 дітей з усієї України і подарувала їм шанс на щасливі спогади з дитинства.

Як стати гостем ресторану, можна дізнатись на сторінці події у Фейсбук

Допомогти «Дачі» завжди можна на сторінці фонду.