Дні золотої стрічки
Дата створення: 13.02.17
11-12 лютого відбувся пішохідний квест "Love is...", організований компанією "Замкнені" у рамках акції "Дні золотої стрічки".

Золота стрічка – символ дитячого раку. 15 лютого відзначають День онкохворої дитини. Це день солідарності з тими, хто бореться з цією важкою хворобою,  метою якого є привернути увагу суспільства до проблеми дитячого раку. 

9 лютого День золотої стрічки відбувся у кулуарах Київської міської ради – за ініціативи Вадима Сторожука, якому ми дуже вдячні за беззастережну готовність допомогти. Кожен бажаючий міг одягнути золоту стрічку та підтримати малечу.

На вихідних, 11 та 12 лютого, ми запропонували поринути у світ пригод і логіки, а також допомогти тяжко хворим дітям. У квесті взяли участь 68 команд, завдяки яким для онкохворих дітей було зібрано 20 410 гривень. Це означає, що більше 20-ти дітей протягом двох місяців зможуть отримати кваліфіковану допомогу реабілітолога у Національному інституті раку.

Ті, кого злякали морози, могли відвідати затишну книгарню-кав’ярню "Моя книжкова полиця" і пригоститися теплим какао, кошти від якого у цей день кав’ярня переказала на підопічних фонду.

Ми дякуємо учасникам за небайдужість, щирість, справжність, азарт і легкість, з якими вони підтримали акцію.  

FREUD HOUSE cafe art club дякуємо за теплий прийом.

Особлива подяка співробітникам “Замкнені” за те, що організували квест і провели його у свій вільний особистий час.

Дякуємо нашим рідним волонтерам – Світлані, Тетяні, Ользі – за їх тепло, увагу та підтримку.