Діти дітям: благодійний аукціон картин
Дата створення: 17.01.19
Виставка-аукціон картини в Eurasia Business Centre принесла 6950 благодійних гривень.

«Ми помагаємо хворим діткам, щоб вони ходили в школу, як ми» - учні початкової школи «Сонячний острів» на Київщині малюють картини та майструють сувеніри на продаж, а виручені гроші передають на будівництво «Дачі».

У маленькій приватній початковій школі їх дванадцятеро, різного віку, від першого до п’ятого класу. Головна ідея це – розвиток особистості. Особлива програма, креативний підхід, багато творчості та одна важлива складова - тут дітей вчать відчувати чужий біль, допомагати іншим та ділитися.

Директор школи Марина Наринская і сама мама п’ятьох дітей, розуміє, що сьогоднішні батьки живуть в шаленому ритмі, а за буденними клопотами, можуть подекуди щось пропустити, тому таким елементарним людським речам, як співчуттю та любові, вчить і в школі. З дитинства її учні знають, що благодійність це не про гроші, а про співпричетність, зусилля з конкретною метою, конкретним дітям, таким самим, як вони, з тою лише відмінністю, що їм зараз пощастило трішки менше і вони потребують допомоги.

Готуючись до ярмарків, щоразу учні дуже стараються. Ніби звичайний освітній процес, але вони знають, коли роблять вироби не для себе, вкладаються ще більше.

Перший раз вторгували - 35 000 гривень, а днями виставили картини в Eurasia Business Centre і передали ще 6950 гривень.

Благодійні витвори мистецтва ще продаються, картини виставлені у холі бізнес-центру, їх можливо придбати ще упродовж тижня.

Дякуємо наші прекрасні найменші і водночас найцінніші волонтери❤️