"Дерево життя" у дитячому відділенні онкогематології
Дата створення: 21.02.18
У дитячому відділенні онкогематології Чорнобильської лікарні з'явилась символічна інсталяція, яка покликана підтримати онкохворих дітей

Гіллясте, листяне та барвисте. Кожна квітка на ньому – людина, яка долучился до допомоги маленьким пацієнтам, і тим самим додала їм життя.

Ідея належить компанії, чий бренд в царині аудиту та консалтингу відомий на весь світ – співробітники Ernst &Young EY Ukraine надихнулись знаменитою картиною «Дерево життя» австрійського модерніста Густава Клімта, та за її мотивами створюють символічні інсталяції в дитячих онковідділеннях. Підтримка онкохворих дітей – один з напрямів корпоративно-соціальної відповідальності. Кожна різнокольорова квітка-гудзик – це благодійний внесок.

Разом із керівницею львівського дитячого онковідділення Іриною Цимбалюк-волошин ми допомогли визначитися із потребами. А за зібрані від акції кошти закупили бактерицидні лампи у сім палат для очищення повітря, жалюзі до двох палат та подаруночки дітям і частування.

Щиро дякуємо представницям компанії Наталї Теленковій та Юлії Бибі, їхнім колегам і друзям за ідею, організацію та за системну підтримку онкохворих діток, а також  Марині Саприкіній з Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за поради. Пані Марино, Ваша порада знову спрацювала!

Ця чудова, тепла акція може втілюватись й іншими компаніями. Зголошуйтесь та звертайтесь до Ярини Хомцій у Львові та Ірини Сахно в Києві. Ми завжди допоможемо.