Дачний десант, або історія про те, як в наших маленьких дачників з’явилися старші друзі.
Дата створення: 13.02.18
Наші волонтери на своєму прикладі довели, що щире бажання дарувати радість непоборне перед всілякими "але".

Почалася ця історія з мільйона випадковостей і збігу обставин. Чи то ми знайшли їх, чи то вони нас - зараз вже не так важливо, як те, що в нас на «Дачі» тепер ціле студентське братство!

Лише здається, що знайти волонтерів – це простіше простого, і достатньо написати в соцмережах, і в той же час сотні добровольців примчать на допомогу. Це ілюзія. Щоб 10-ро людей пришли, 30 мають сказати «так, ми прийдемо». А перед цим треба оповістити 100, які прочитають повідомлення, а 200-300 його побачать, але не відреагують. Одним словом, знаходити волонтерів – це колосальна робота.

Але для однієї тендітної дівчинки Тетяни Тадай це, схоже, дрібниці – студентка другого курсу економічного факультету Могилянки за один вечір назбирала команду з півсотні студентів з різних університетів! І вже за кілька днів група перших волонтерів із власноруч напеченим печивом була на порозі Центру "Дача".

Багато часу на те, щоб роззнайомитися із малечею не знадобилося, і вже за лічені хвилини сміх стояв до третього поверху. Чаювали, грали в схованки, ліпили з пластиліну, дивилися мультики та фотографувалися. Коротше кажучи, веселились, як могли.

А коли наша 4-річна Єва заспівала новим друзям улюблену пісню МBAND «Она вернется, она вернется, она мне заменяет солнце», то підкорила їхні серця раз і назавжди. Тетяна і досі згадує її недитячі роздуми про те, що див не буває. Відтоді з кожним приїздом намагається її переконати, що це не зовсім так. І водночас сама повертається додому із новими переконаннями та поглядами на життя:

- Поражает их жизнелюбие! Они наполнены невероятной энергией, и за то, что они улыбаются так искренне, и обнимаются, большое спасибо. Им не нужна жалость, им нужно внимание и твоя улыбка. После таких встреч начинаешь отчетливее видеть хорошее. Не потому что у деток болезнь ( как-то раз слышала «я еду в такие места, чтобы понять, что у меня все хорошо»), а потому что ты едешь от них на таком позитиве, что на плохие вещи перестаешь обращать внимание, - зізналася Тетяна.

Дякуємо тобі, світла дівчинко, та всій команді за ваші візити та години, коли нашим малятам весело. Це надзвичайно цінно. Дітвора вас обожнює!