Будуємо нову "Дачу" разом!
Дата створення: 06.06.18
"Дача" - це унікальний центр, де діти з усієї України, що хворіли на рак або проходять лікування у Інституті раку, одужують і живуть разом зі своїми сім’ями безкоштовно. За час свого існування "Дача" прийняла понад 1 000 дітей.

Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, що хворіють на рак. Цю можливість дає їм єдиний в Україні центр "Дача". Вже 8 років "Дача" дарує своїм мешканцям щасливі спогади з дитинства та допомагає перемогти важку хворобу. Зараз це орендований будинок, де можуть жити не більше ніж 150 родин на рік.

У своє 10-річчя благодійний фонд "Запорука" починає найбільший проект за свою історію – будівництво нової "Дачі". Будинку, що змінить процедуру лікування дітей від раку, адже тепер кожен маленький пацієнт Інституту раку зможе жити поруч з родиною в затишному будинку під час лікування та в перервах між хіміотерапіями (а не в лікарні, дихаючи хімією). Будинку, де буде центр для фізичної реабілітації дітей та кабінет психолога. Будинку, де життя починається знов. 

Долучайтеся до благодійного збору на нову "Дачу" на Українській біржі благодійності та розкажіть своїм друзям!