Благодійний аукціон з IDS Borjomi Ukraine
Дата створення: 14.06.18
Маленькі онкохворі художники виручили 14 тисяч гривень на своє на лікування на благодійному аукціоні до дня захисту дітей.

Андрій Худан, Ілона Крук, Єва Шкулка, Ваня Заєць, Саша Гусев – віримо, що це імена наших майбутніх Моне, Пікасо та Вангогів. У кожного з них своя історія подолання хвороби. Кожен з них не з чуток знає, що таке страшний діагноз та погані аналізи. І водночас вони мають силу та мужність допомагати іншим. У межах нашого проекту «Мистецтво лікує» вони намалювали зо два десятки картин. На них – схід сонця, море, гори, дім – прості, здавалося б, дитячі сюжети – і водночас все те, чого вони роками не бачать через тривале лікування.

23 картини були розміщені в офісі наших помічників з компанії IDS Borjomi Ukraine. Нашій дружбі вже 8 років. Увесь цей час команда оплачує роботу служби психологів, сплачує комунальні послуги в холодні місяці на "Дачі" та влаштовує безліч акцій на підтримку пацієнтів дитячого відділення Інституту Раку.

Цього разу до дня захисту дітей вони організували благодійний аукціон. Поряд із малюнками повісили дошку із списком лотів, таблицю для ставок та правила. Співробітники обирали картину та пропонували ставку. Від 400 гривень. За деякі лоти розвернулася справжня боротьба. Упродовж тижня визначалися. Це не просто додавало азарту, а й зрештою зіграло ключову роль в фінальному зборі. Найдорожчий лот був придбаний за 1000 гривень! А загалом зібрано 13 845 гривень!

Були розкуплені всі 23 картини! Ба навіть більше – ще 2 замовили додатково. Усі відтепер прикрашають офіси компанії.

Загальна сума збору – 13 845 гривень! 50% вторгованих коштів художники за правилами можуть лишити собі, інші 50% переказати іншим дітям, які потребують фінансової підтримки.

Безмежно дякуємо кожному учаснику аукціону за ваше добре серце!