Біжимо заради Севіль!
Дата створення: 25.04.18
22 квітня в центрі Києва відбувся напівмарафон, у рамках якого 5 команд від фонду "Запорука" бігли дистанції, щоб призвати українців допомогти 17-річній дівчині Севіль. 8 років тому вона перемогла рак, проте зараз знову потребує нашої підтримки.

У рамках Nova Poshta Kyiv Halfmarafon 2018 проходить фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською Біржею Благодійності - головним благодійнім партнером заходу.

Фандрайзинг марафон об'єднав благодійні фонди, які з 22 березня по 27 квітня збирають кошти на різноманітні соціальні проекти.

Під цією спортивно-благодійною ініціативою фонд "Запорука" об'єднав відомих та ініціатівних людей, лікарів, колективи компаній, громадських та релігійних діячів, акторів, митців. Вони стали обличчям проекту - ФАНДРАЙЗЕРАМИ, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти на добро.

Наші 5 команд збирають кошти для Севіль Абдувалієвої. Дівчинка перемогла рак 8 років тому і нині поотребує заміни коштовного ендопротезу, який колись врятував їй життя. Вартість ендопротезу 1 474 880 грн. Якщо благодійники не зберуть кошти - дитині загрожує ампутація.

Дві команди фандрайзерів вже дійшли до фінішу і зібрали по 30 000 грн для Севіль, інші ще на дистанції.

Спортивний марафон і фандрайзинговий - то різні речі smiley У спортивному марафоні все залежить від тебе. Від твоєї власної волі, сили, терпіння і наполегливості. Фандрайзинг марафон - це естафета і все залежить від команди, яка тебе підтримує. Від кожного члена команди і від вболівальників. Причому від вболівальників залежить все. Але і там, і там, одна ціль - дійти до фінішу. У фандрайзинг марафоні зібрати 30 000 грн для Севіль. У спортивному - пробігти, 2, 5, 10, 21 кілометрів.

Кошти, які збирають ФАНДРАЙЗЕРИ, йдуть на проект того фонду, за який вони агітують.;

У цьому марафоні Севіль підтримували:

Збірна команда кримців у складі: 

Ахтем Сеітаблаєв - режисер фільмів "Кіборги", "Хайтарма", "Чужа молитва", фіналіст шоу "Танці з зірками", актор театру та кіно.

Рустем Скибін - відомий кримськотатарський кераміст, який в рамках марафону організував аукціон своїх авторських робіт і в такий спосіб зміг привернути увагу до нашої Севіль та зібрати більше 10 000 гривень. 

Саид Исмагилов - муфтій України, духовний лідер усіх мусульман нашої країни.

Аніфе Куртсеітова - засновний громадської організації "Кримська родина", яка поширює кримськотатарську культуру і веде благодійні проекти допомоги кримцям.

Таміла Ташева - відома правозахисниця, засновник ГО "Крим СОС". 

Ленур Ислямов - громадський діяч, ініціатор блокади Криму у 2016 році, голова телеканалу АТР.
Команда збирає кошти для Севіль до 27 квітня 2018 року
тут.

Андрій Оністрат - Iron Man, віце-президент Федерації триатлону України, батько 5-тьох дітей, відомий блогер, бізнесмен, коуч, мотиватор. Людина, яка розуміє, що таке підтримка, а де все залежить лише від тебе.
Його на фандразинговій дистанції для Севіль можна підримати
тут до 27 квітня.

Масажний Патруль Катуніної тут.

Команда лікарів Медичної мережі "Добробут" фінішували найперші і збрали для Севіль 30 000 гривень! Дякуємо за ваш внесок у перемогу Севіль 

Наша гордість - команда Переможці: діти, які перемогли свого часу рак і добре знають, що таке рука підтримки.
Вони зібрали своїй бойовій подрузі 30 830,00 гривень.
За Севіль агітували і бігли
тут.

Оля Шередеко - дівчинка, яка теж не з книжок знає, що таке онколгія. У кожного члена комани Переможців своя історія Перемоги. Оліна історія була давно. Вже більше 17 років, як Оля одужала. Наразі займається програмуванням у сфері медіа та журналістики, подорожує, є членом олімпійської команди з черлідінгу. Олю часто запрошують у модельний бізнес. Вона неймовірно добра і красива.

Юля Савченко - дівчинка, яка лікувалась і росла разом з Севіль на "Дачі". Обидві пережили унікальні операції і врятувались. Це другий Юлін марафон і вона бігла свою дистанцію заради Севіль.

Юля бігла зі своєю мамою Інною Савченко, яка завжди поруч.;)

Ліля Сидоренко. Ліля, як і Севіль, вимушена була місяцями жити в стінах онкологічного відділення. Вона перемогла рак і тепер живе щасливим життям, має родину, двох дітей і недавно отримала бакалаврський диплом психолога. Ліля бігла з старшим сином і своїм татом Михайлом Сидоренко.

Дякуємо за підтримку батьків наших дітей, за їх пожертви, поширення, за їх амбасадорство 

Сюжети про Севіль на СТБ можна переглянути тут і тут

Репортаж АТР з марафону

Історія Севіль на АТР.