Біжимо, щоб Віка ходила!
Дата створення: 17.03.17
Ми з друзями стаємо пліч-о-пліч у фандрайзинговому марафоні на Українській біржі благодійності, щоб Віка могла жити звичайним життям одинадцятирічної дівчинки, а не залишилася без ноги. Звучить жахливо, але ніжка дівчинки, справді, в наших руках. Віці потрібен ендопротез (штучна кістка, яка росте разом з ніжкою), вартість якого 1 млн. 400 тис. грн.
В рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 проходить Фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською Біржею Благодійності - головним благодійним партнером заходу.
Фандрайзинг марафон об'єднав 6 благодійних фондів, серед яких Запорука. З 1 березня по 12 квітня фонди будуть збирати кошти на різноманітні соціальні проекти. 
Відомі та ініціативні люди, лікарі, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній та навіть навчальних класів об'єднуються під цією спортивно-благодійною ініціативою та стають обличчями проектів - ФАНДРАЙЗЕРАМИ, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти.
У цьому році команда "Запоруки" не лише організатор, але  й учасник!  Ми бігтимемо заради 11 річної дівчинки Віки з Рівненщини. Дитина перемогла страшну хворобу, але зустрілась з новим викликом. Щоб не втратити ногу, їй потрібен ростучий ендопротез вартістю 1 400 000 гривень. Зрозуміло що у її батьків, таких коштів немає.  Частину  грошей, зібрали її односельчани та небайдужі, які почули про небезпеку дівчинки. 
На стартовій лінії стоятимемо поруч з Лілією  Сидоренко – дівчиною, яка сама перемогла онкологічне захворювання, а зараз щаслива мати двох дітей. Її тато – Михайло Сидоренко – пробіжить цю дистанцію з своїм старшим онуком на плечах. 
Кожна команда намагатиметься зібрати 20 000 гривень, щоб зробити свій внесок у долю дівчинки. Фандрайзинговий марафон закінчиться 9 квітня! У цей день усі команди вишикуються біля стартової лінії головної спортивної події року Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017. Ми бігтимемо, щоб Віка ходила!

Заради Віки разом з нами бігтимуть команди наших друзів:

Guide Runner – команда незрячих спортсменів у супроводі гайдів, які бігтимуть з ними за руку.

Театр танцю "Форсайт", які точно знають, де межа фізичних можливостей, і, здається, для них ці можливості безмежні.

Медична мережа "Добробут", які щоденно опікуються своїми пацієнтами і не змогли стати осторонь Вікиної мрії.

Масажний патруль, команда професійних реабілітологів, які усі пожертви за масажі, переказують на допомогу Віці

Всі ми здобуватимемо Перемогу для Вікторії!

Підтримати наш марафон можна за посиланням.

Допоможіть нам дійти до фінішу!