Біжимо, щоб Вадим ходив!
Дата створення: 05.09.17
14-річному Вадиму Головку загрожує ампутація кінцівки. Вартість ендопротезу, який врятує дитині ногу, складає 770 660 гривень. Зіркові команди закликатимуть своїх друзів допомогти. Вони збиратимуть кошти і бігтимуть благодійну дистанцію на Wizz air Kyiv City Marathion!

Вадимові 14 років. У нього саркома Юїнга, рак кістки. Хвороба безжально мучить хлопця довгі місяці і на даному етапі лікарі безсилі – він може втратити ногу, йому загрожує ампутація. Радикального кроку можна уникнути лише встановивши на місці хворого суглоба ендопротез. Вартість – понад 700 тисяч гривень.

Чи варто говорити, що для мами, яка виховує сина сама, та ще й лікує останні роки від раку, ця сума рівнозначна вироку? Якщо гроші не зберуться, то її 14-річному сину ампутують ногу...

Побачивши такий діагноз та вік дитини, яка потребує допомоги, користувачі соцмереж зазвичай прогортують пост допомоги. Та ми віримо в добрих людей, яким відгукується чужа біда, незалежно від віку, статі та діагнозу. Ми віримо, що зможемо згуртуватися та зібрати для Вадима цю суму.

Частина таких людей вже об’єдналася – це наші фандрайзери, які бігтимуть марафон та збиратимуть кошти для Вадима. Зіркове подружжя музикантів Олена Мозгова та Володимир Ткаченко, команда "Масажний Патруль" та медична мережа "Добробут", наша колишня підопічна переможниця над раком 9-річна Юля Савченко. Вона стартуватиме на чолі команди "Запоруки", за яку  вдруге бігтиме інша наша переможниця – Ліля Сидоренко

Ми просимо про максимальну підтримку – часу до кінця місяця!

Перерахувати кошти безпосередньо на проект Вадима можна на благодійній платформі Української біржі благодійності

Марафонські команди фандрайзерів, які бігтимуть, щоб Вадим ходив, можна підтримати за посиланням