15 лютого до Міжнародного дня онкохворої дитини у центрі "Дача" пройшла презентація соціального фотопроекту "Життя починається знов"
Дата створення: 16.02.18
"Дитячий рак – не вирок" – саме під таким гаслом пройшла фотовиставка «Життя починається знов». 15 дітей з усієї України, які свого часу подолали страшну хворобу, розказали історії своїх перемог.

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини, у який прийнято з відчаєм і сумом говорити про рак. Проте дитячий рак – не вирок. У високорозвинених країнах рівень виживання сягає 84%!

Саме в цей день 15 дітей із різних регіонів України презентували соціальний фотопроект «Життя починається знов» і розказали історії своїх перемог над раком. Виставка пройшла під дахом центру "Дача" - тут проживають діти, які лікуються чи проходять реабілітацію після тривалого лікування від раку.

Автор світлин ― один із найвідоміших фотохудожників України Дмитро Перетрутов, який працював із Венсаном Каселем, Пако Рабанном і багатьма українськими зірками.

Фотопроект покликаний підтримати тих, хто бореться з онкологічними захворюваннями, та надихнути кожного українця не втрачати надію.

Усі 15 світлин будуть розміщені в Інституті раку, у великих торговельних центрах та на білбордах. Тож побачити їх зможе кожен.

Дякуємо журналістам за чудові сюжети!

Деякі з них можна подивитися за посиланнями: UA:ПершийСТБ5 канал, ZIK, Радіо Свобода, QHA, 4mama