1 червня львівяни накрутили педалями 125 000 благодійних гривень.
Дата створення: 04.06.19
У День захисту дітей у Львові відбувся вже традиційний IV благодійний велопробіг "Кручу педалі, щоб вони жили" з Арсеном Мірзояном.

Чотири роки тому лот-прогулянку на ровері з Арсеном Мірзояном на благодійному аукціоні виграла львів'янка Олена Заблоцька. Велопрогулянка з благодійною метою видалась гарною ідеєю, до якої вирішили залучити усіх бажаючих.

Арсен звернувся до Благодійного фонду Запорука, який опікувався відділенням гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. До організації долучились велоактивісти з Veliki.ua. Так розпочалась історія вже традиційного щорічного велопробігу з Арсеном Мірзояном у Львові.

У перший рік придбали 5 інфузоматів, які покрапельно постачають хімію маленьким пацієнтам.

Ідея велопробігу прижилася, і наступні роки львів'яни збирали вже на ремонт цього ж відділення. Аби маленькі пацієнти, що борються з онкологією, одужували у гідних умовах фонд Запорука відремонтував 12 палат. Вартість ремонту склала близько мільйона, 241 000 грн. з яких було зібрано учасниками велопробігу.

Цьогоріч компанію Арсену склали понад три сотні львів'ян. Серед яких не лише родини із дітьми, а й цілі корпоративні команди. За географічні межі акція виходить завдяки партнерству з Українською Біржей Благодійності яка розмістила спецпроект, що дозволяє долучитись до мети велопробігу усім охочим.

Щороку підтримати велопробіг також приходять лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, на підтримку якого львів'яни крутять педалі. І їхня моральна підтримка неймовірно надихає.

Об’єдналися і діти. Ті, що ще кілька років тому хворіли у палатах цього відділення прийшли крутити педалі в складі команди "Переможці" на підтримку тих, хто поки що лікується. Своїм прикладом наші діти хотіли довести, що рак виліковний і такий складний період в житті пройде, але одужувати у гідних умовах це велика запорука успіху.

Цьогоріч метою велопробігу було зібрати 220 000 грн. на оновлення 2 блоків відділення, що складається з 4 палат і санвузлів. Дати старт велопробігу разом з ініціатором прийшов міський голова Львова Андрій Садовий на знак поваги подарував Арсену нагрудний знак - прапор України зі словами, що немає нічого крутішого ніж те, щоб бути корисним людям.

Міський голова пообіцяв, що міська рада зробить внесок у мету велопробігу і додасть рівно таку ж суму, яку зберуть його учасники.

На цей момент велопробіг зібрав 125 000 гривень і ми очікуємо на анонсовані від наших друзів надходження.

До 10 червня включно Ви можете зробити свій внесок на мету велопробігу і допомогти командам зібрати необхідну суму на ремонт, яку міський голова Львова пообіцяв подвоїти!

Допомогти можна тут.